Rozszerzenia domen .czeladz.pl oraz .gniezno.pl

Domena .czeladz.pl

Czeladź jest to miasto znajdujące się w południowo-zachodniej Polsce, a dokładniej mówiąc w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), który jest jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych oraz gospodarczych w kraju. Czeladź należy do województwa śląskiego.
Domena czeladz.pl należy do kategorii domen regionalnych, które są często wykorzystywane przez firmy działające na rynkach lokalnych. Koszt takiej domeny jest stosunkowo niewielki. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nazwa domeny musi składać się minimalnie z 3 i maksymalnie z 63 znaków. Minimalny okres rejestracji to 12 miesięcy. Nie ma żadnych specjalnych wymagań, które trzeba spełnić aby zarejestrować domenę .czeladz.pl

Domenę możesz zarejestrować na: cal.pl/domeny-idn

Domena .gniezno.pl

Gniezno leży na obszarze Pojezierza Gnieźnieńskiego, jest to miasto otoczone takimi jeziorami jak: Jelonek, Świętokrzyskie, Winiary. Gniezno to szóste co do wielkości miasto w województwie wielkopolskim. Gniezno było pierwszą stolicą Polski. Domena gniezno.pl jest przyporządkowana do domen regionalnych, które są dosyć popularne i często wykorzystuje się je w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw. Organizacja, która opiekuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nazwa domeny musi składać się minimalnie z 3 i maksymalnie z 63 znaków. Minimalny okres rejestracji to 12 miesięcy. Nie występują żadne wymagania, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę.

Tą domeną zarejestrujesz na: cal.pl/domeny-seo

Dodaj komentarz