Rozszerzenia domen .sos.pl oraz .tm.pl

Rozszerzenia domen internetowych to nic innego jak drugi człon nazwy strony www, który po wykupieniu jest niezmienny i powielany np. w adresach skrzynek pocztowych. Zwykle dokonuje się pierwszej rezerwacji domeny na okres roku, a następne odnowienie nie jest obowiązkowe. Jakie rozszerzenie domenowe będzie odpowiednie dla naszego biznesu, tutaj wpływ na decyzje będzie mieć wiele kwestii.

Domena .sos.pl

Domena .sos.pl to domena obowiązująca w sieci od dłuższego czasu. Strony, które wybrały tę domenę dla siebie to np. grupa.sos.pl, tlumaczenia.sos.pl, recykling.sos.pl, elektryk.sos.pl, bhp.sos.pl, cik.sos.pl, fundacja.sos.pl, mom.sos.pl, gdynia.sos.pl, nie-narkotykom.sos.pl oraz sowy.sos.pl. Stosują ją najczęściej ośrodki pomocy czy inne punkty, gdzie możemy zgłosić się w razie problemu. Rozszerzenie SOS sugeruje alarm, dlatego też nie przez przypadek takie branże z niej korzystają

Domena .tm.pl

Domena o rozszerzeniu.tm.pl w sieci promuje takie strony jak dziesiatka.tm.pl, sp1.tm.pl, zsp3.tm.pl, tomsoft.tm.pl, domotel.tm.pl, efekt.tm.pl, kaprys.tm.pl oraz synergia.tm.pl. Domena TM jest na tyle uniwersalna, że może korzystać z niej zarówno firma która ma w nazwie TM jak i właściciel np. o takich inicjałach. Tutaj pomysłów na jej wykorzystanie jest wiele. Ważność takiej domeny nie różni się niczym od pozostałych to jeden rok, które zwykle przy podpisaniu pierwszej rezerwacji jest tańszy.

Dodaj komentarz